verze pro tisk

Slevydnes - jednoduchý výběr hromadné slevy

12. srpen 2011

Při nakupování různých služeb nebo zboží se dají ušetřit nemalé finance, pokud využíváte hromadné slevy. Na internetu dnes funguje několik stovek slevových serverů, na nichž se dají pořídit například slevy na jídlo v restauracích, na oblečení, masáže či také slevy na dovolené.

Nabídka slev z 240 slevových portálů na jediném webu

Procházet všechny slevové servery je, vzhledem k jejich obrovskému množství, prakticky nemožné. Naštěstí je tu slevový agregátor Slevydnes, který momentálně shromažďuje nabídky z více než 240 slevových serverů. Díky tomu je tak vyhledání konkrétní hromadné slevy mnohem jednodušší a rychlejší. Každý den se zde objevuje až 1500 slev, a to z celkem 40 českých měst. Denní návštěvnost portálu Slevydnes již dosahuje 50 000 uživatelů, což jen svědčí o velké popularitě nakupování přes slevové portály.

Rychlý a snadný výběr slevy

Slevový agregátor Slevydnes je neustále svými provozovateli vylepšován tak, aby hledání hromadné slevy, která Vás zajímá, bylo ještě jednodušší. Je tak možné využít například štítkování slev či rozdělení do kategorií. Uživatelé, kteří se na portále zaregistrují, si mohou nechat denně posílat nabídku slev dle svých kritérií přímo na mail.

Připravuje se i slovenská verze

Portál Slevydnes je určen pro české zákazníky, nicméně již brzy nepřijdou zkrátka ani slovenští zájemci, neboť se připravuje slovenská verze ZĽAVYDNES, která bude fungovat na stejném principu.

Slevový agregátor Slevydnes je výborným pomocníkem, díky kterému je jednodušší si vyhledat slevy, jež nás zajímají.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!