verze pro tisk

Server hosting v klimatizovaném prostředí

7. prosinec 2012

V momentě, kdy chcete provozovat technicky náročnější webové aplikace, je vhodné si sjednat takzvaný server hosting. Ten bývá odborníky někdy označován také jako server housing.

Pro ty z vás, kteří nevědí, co server hosting znamená a přináší, budou jistě užitečné následující informace. Jde o to, že vám někdo poskytne prostor, kam budete moci umístit vlastní server. Tyto prostory pronajímá kupříkladu společnost TELE3 s.r.o. Díky server hostingu pak můžete na příslušném pronajatém serveru vystavovat své vlastní internetové stránky, případně pak provozovat i jiné aplikace. Výhodou je, že můžete využít kapacitu celého serveru.

Jak se pozná kvalitní server hosting

Základním předpokladem pro to, aby server hosting byl kvalitní, je přítomnost moderních systémů a prvků, které umožní snadný chod serverů. Jako hlavní předpoklad je považován kvalitní zdroj elektřiny, neměl by zde chybět ani záložní zdroj.server musí být neustále sledován tak, aby nedošlo k jeho přetížení a výpadkům. Dobrý poskytovatel server hostingu by měl mít k dispozici klimatizovanou místnosti, v níž budou panovat ideální klimatické podmínky pro chod tohoto zařízení.

Server hosting od TELE3 s.r.o.- Telehouse

Společnost TELE3 s.r.o. nabízí server hosting v technicky kvalitně vybaveném zázemí- Telehousu. Jako přednost lze uvést, že tímto server hostincem získáte plné soukromá a kontrolu nad svým serverem. Nově je umožněno umístění 1U ve formátu ITX, kdy cena za měsíční hosting činí pouhých 590 Kč. V uvedeném prostoru lze umístit také jednotky NAS, případně i další technická zařízení, která spolehlivě fungují pouze při stabilním páteřním připojení a nedochází tak k omezování firemní konektivity.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!