verze pro tisk

Schopní manažeři chtějí získat MBA titul

27. červen 2013

Manažerské pozice v soukromých i státních společnostech patří k nejlukrativnějším zaměstnáním. Jsou velmi dobře placena. Pravdou však také je, že nároky na uchazeče o špičkové manažerské pozice se neustále zvyšují.

V dnešní době je často požadováno nejen potřební vysokoškolské vzdělání, ale i nadstavba v podobě získání titulu MBA.

Podmínky pro studium MBA

Titul MBA získají všichni studenti, kteří úspěšně absolvují specializovanou vysokou školu, která nabízí programy pro manažery. Právě na ně je toto studium zaměřeno.

Zásadní podmínkou je fakt, že uchazeč o studim zakončené titulem MBA, musí mít dokončené vysokoškolské vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu.

Programy, které jsou ukončeny MBA titulem

Existuje celá řada oborů, které zakončuje titul mba. Jedná se například o management soft skills, kdy je cílem dosáhnout potřebných vědomostí v oblasti vedení lidí, týmové spolupráce a osobního rozvoje.

Dále sem patří také studijní program HR management, který je pro změnu zaměřen na strategické řízení lidských zdrojů, dále pak na plánování a rozvoj managementu a také na personální funkce.

Dalšími studijními programy jsou pak kupříkladu Strategické řízení podniku, Daně, účetnictví a controlling atd.

MBA titul lze získat i online studiem

MBA titul lze bez problémů získat už i v tuzemsku, je zde několik škol, které jsou na tyto vzdělávací programy akreditovány.

Možné už je dokonce i studium online, které je vhodné pro všechny manažery, kteří nemají dostatek volného času pro denní studium a přesto chtějí titul mba získat, aby mohli dosáhnout na lepší a lépe placené pracovní pozice.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!