verze pro tisk

Rolovací mříže jako ochrana výloh a dveří

26. září 2011

Obchody, respektive jejich výlohy či vchodové dveře, se stávají poměrně často terčem vandalů a zlodějů. Pokud vlastníte i Vy nějaký obchůdek v centru města, pak jistě budete souhlasit s tím, že objekt je potřeba mít co nejlépe zabezpečen tak, aby případní zloději a škůdci do něj měli co nejvíce ztíženou cestu.

Rolovací mříže by neměly chybět u výloh obchodů

Alarmy, které monitorují pohyb v obchodech, jsou sice výborným ochráncem, nicméně zlodějům často ani tato moderní zařízení nezabrání v tom, aby se do obchodu vloupali a během několika málo vteřin majiteli nadělali značnou škodu. Po vniknutí totiž trvá poměrně dlouho, než na základě varování alarmu někdo do obchodu dorazí a často jsou zloději již dávno pryč. Alarm by tak měl být jen jedním z mnoha ochranných prvků. Rozhodně bychom při vší modernizaci neměli při ochraně majetku zapomínat ani na staré dobré rolovací mříže.

Přes dobrou mříž se zloději nedostanou

Rolovací mříže jsou vynikající ochranou pro každý obchod, ale i pro další objekty. Přes kvalitní mříž se dá jen velmi obtížně dostat a zloději či vandalovi zabere mnoho času, než skrz ni pronikne do obchodu. A přitom lze roletové mříže pořídit za poměrně mrzký peníz. Jedná se tak o velmi levnou, avšak mimořádně účinnou ochranu objektů.

Ruční i automatický pohon

Rolovací mříže by v každém případě měly být vyrobeny z kvalitních materiálů. Nejlepší volbou jsou robustní ocelové mříže. V dnešní době je lze pořídit s motorovým pohonem, kdy se při zavírání mříž automaticky spouští poté, co použijeme klíčový spínač. Roletové mříže lze samozřejmě pořídit i s pouhým manuálním ovládáním, pokud jsou vodící lišty dobře vyrobené, pak by se nemělo jednat o velkou fyzickou námahu.

Prodejce rolovacích mříží

Rolovací mříže mohou chránit nejen objekty typu obchod, ale i celé haly a vestibuly nebo dokonce i soukromé domy, respektive jejich okna či vchody. Ocelové rolovací mříže pořídíme například u společnosti Univers, u níž je možné si objednat mříže přesně na míru dle Vašich požadavků. Prodejce Vám rovněž doporučí nejvhodnější typ a druh roletových mříží, poradenství je zcela zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

57zYXnUsT51

úterý, 3. červen 2014
10:18

Zdar Stre9cu,jestli jsem to spre1vně pochopil, tak si mysledš, že křesťane9 majed vymyte9 mozky a jedanjed podle toho, co jim někdo druhfd (nějakfd interpretor) řekne. S tedm nesouhlasedm. Zatedm jsem si nevšimnul, že bych nejednal svobodně od doby, co jsem se stal křesťan. Spedš me1m pocit, že to je pre1vě naopak. Cedtedm ve sve9m rozhodove1ned mnohem vedce svobody a jistoty než v době, kdy jsem byl nevěředced.


posted by: 57zYXnUsT51 (2qx8eoqwm43(a)outlook.com) [Odpovědět]

f94cQOCa

čtvrtek, 20. říjen 2016
02:03

Essays like this are so important to braoneding people's horizons.


posted by: f94cQOCa (20z0fxlb7cf(a)outlook.com) [Odpovědět]