verze pro tisk

Rolovací mříže do výloh obchodů

6. červen 2012

Před výlohami obchodů lze často po skončení otevírací doby vidět pracovníky obchodu, jak stahují rolovací mříže. Je to z důvodu ochrany majetku. Vandalové se nezastaví prakticky před ničím a mnohdy je lákají právě výlohy obchodů. Rozbití výlohy často využívají také zloději, kteří se tak mohou celkem snadno dostat dovnitř objektu a nakrást si, co se jim zlíbí. A právě rolovací mříže jim v tom dokáží zabránit.

Ochrana před zloději

Rolovací či napevno přivařené mříže jsou velmi efektivní ochranou, která dokáže odradit drtivou většinu zlodějů a vandalů. Je však nutné, aby nainstalované mříže byly dostatečně pevné a nedaly se jedním škubnutím vytrhnout.

Odolné rolovací mříže od Univers

Pakliže máte vlastní obchod, pak je investice do mříží tím celkem nutná. Kvalitní rolovací mříže prodává v České republice kupříkladu společnost Univers. Tato firma dodává skutečně kvalitní ocelové mříže, které jsou odolné a mají velmi dlouhou životnost. Jejich překonání je tak mimořádně složité. Právě díky tomu se tyto mříže hodí do výloh obchodů, dále pak mohou chránit dveře či zabraňovat vstupu do různých vestibulů a hal. Stále více lidí pak mříže od Univers využívá také k ochraně domácnosti, když je instalují do přízemních oken či vstupních dveří svých rodinných domů a bytů. I to je jeden ze způsobů, jak chránit vlastní majetek před poškozením nebo zcizením.

Přes kvalitní mříže se nikdo cizí nedostane

Rolovací mříže nejsou příliš drahou investicí. Rozhodně se však jejich instalace mnohonásobně vyplatí. Skrz kvalitní mříže od společnosti Univers se zloději nemají šanci dostat, pakliže nechtějí strávit několik hodin jejich pilováním.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!