verze pro tisk

Reklamní klíčenky na míru

24. červen 2012

Marketingová oddělení firem mají za cíl přilákat na služby či produkty firmy co nejvíce klientů. Kromě klasické reklamy, kterou je možné si zajistit kupříkladu prostřednictvím internetové či televizní reklamy, informačních letáků či billboardů, se hojně využívají k propagaci společností také různé reklamní předměty, na nichž jsou otištěna loga firmy či informace o tom, jakou činností se firma zabývá, případně pak také třeba kontaktní údaje.

Tradičními reklamními předměty, které od firem dostávají její stávající či budoucí klienti nebo také partneři, jsou klíčenky. Reklamní klíčenky jsou poměrně nenákladnými předměty, které však mohou být při propagaci firmy velmi rafinované a poměrně efektivní.

Výroba klíčenek na míru

Výrobou reklamních klíčenek se v České republice zabývá společnost 2H Holinger, s.r.o. Prostřednictvím jejího internetového obchodu holinger.cz si zde mohou firmy i soukromé osoby objednávat kvalitní klíčenky pro reklamní účely. Potisky na tyto klíčenky lze vyrobit přímo na míru zákazníkům, stačí zadat parametry - tvary, barvy a také téma potisků. Klíčenka může být vyrobeny ve variantách 2D i 3D. Právě 3D klíčenky jsou aktuálně nejoblíbenější, při jejich výrobě je použito speciální techniky, díky níž je vytvořen pěkný 3D efekt.

Plastové i kovové klíčenky

Klíčenky, které si objednáte přes internetový obchod holinger.cz, je možné vyrobit v lesklých i matných barvách. Kromě klasických kovových klíčenek je možné si zakoupit také kupříkladu plastové klíčenky či klíčenky, které jsou určeny dětem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!