verze pro tisk

Realitní portál, který vám usnadní prodej nemovitosti

19. říjen 2012

V dnešní době, kdy lidé šetří a nemají dostatek financí na koupi vlastního bydlení, je stále obtížnější sehnat kupce na nenovost, kterou chcete prodat. Je nutné oslovit co nejširší okruh zájemců tak, aby se mezi nimi našel někdo, kdo bude ochoten koupit byt nebo dům, který prodáváte. Pro tyto účely se zdá být nejefektivnějším způsobem inzerce na nějakém velkém realitním portále.

Služby pro zájemce o nové bydlení i pro prodejce nemovitostí na Slovensku

Na Slovensku patří k #1 Top Reality portál topreality.sk. Ten si oblíbili nejen potencionální kupci a nájemníci, kteří hledají volné byty, domy a případně také pozemky, ale i samotní inzerenti, kteří oceňují, že má portál vysokou návštěvnost a umožňuje jim tak oslovit co nejširší okruh lidí.

Z hlediska inzerce je portál nastaven tak, že na něm mohou za poplatek vkládat nabídky na byty či domy k pronájmu všichni - soukromé osoby, realitní kanceláře, developerské firmy a další. Pro inzerenty je zase příjemné, že zde mají přehledně na jednom místě velký počet nabídek, navíc mohou využít také seznam kontaktů na jednotlivé realitní kanceláře a developery, kteří na slovenském trhu s nemovitostmi fungují. V případě potřeby si také mohou své poznatky sdělit s ostatními na fóru, které je součástí portálu. Dozvědí se zde také aktuální informace o vývoji cen na trhu s realitami na Slovensku.

Realitní portál, který je zaměřen na Polské reality

Hledáte-li reality k pronájmu či prodeji na Slovensku, nebo je zde chcete prodávat, pak navštivte jeden z největších internetových realitních portálů na Slovensku- topreality.sk. V případě, že se zajímáte o nemovitosti v Polsku, můžete pro změnu využít realitní portál topnieruchomosci.pl - Top Nieruchomosci. Jedná se o portál, který je stejně kvalitní a přehledný, jako jeho slovenská verze.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!