verze pro tisk

Pronájem eshopu za bezkonkurenční ceny

23. září 2011

Podnikáte a snažíte se zvednout svoje příjmy a tím i čistý zisk? Pak si rozhodně nezapomeňte vytvořit svůj vlastní internetový obchod.

Kromě kamenných obchodů je dobré mít i eshop

Eshop slouží k prodeji produktů či služeb po internetu. V dnešní době se nákupy stále více přesouvají z běžných kamenných obchodů či poboček firem právě na internet. Kromě toho, že můžete oslovit mnohem širší spektrum zákazníků, má eshop i mnoho dalších výhod. Tou zřejmě nejzásadnější může být i cena. Zatímco za pronájem obchodu ve městě platíte měsíčně tisíce korun, pronájem eshopu může vyjít i jen třeba na 190 Kč za měsíc. Za tuto cenu je nabízen pronájem eshopu přes portál pronajem-eshop.cz. Kromě této bezkonkurenční ceny Vám profesionálové, kteří jsou specialisty na webdesign, poskytnou plnou verzi eshopu na prvních 15 dní zcela zdarma.

Plná technická podpora

Zdarma však budete mít založený i facebook obchod, novou formu internetového obchodu, která je umístěna přímo na nejpopulárnější sociální síti. Pronájmem eshopu získáte také plnou technickou podporu a možnost podílet se na vlastním designu Vašeho eshopu.

Pronájem eshopu je rychlou záležitostí. Vlastní e-shop tak můžete mít prakticky ze dne na den. Již za pár dní či týdnů poznáte, že tato poměrně malá investice se opravdu vyplatí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!