verze pro tisk

Pronájem e-shopu se dá zařídit během jediného dne

20. říjen 2011

Hodláte si konečně zařídit nový e-shop a nevíte jak na to? Pak je možnost využít nabídky, kterou přináší portál pronajem-eshop.cz. Ten nabízí pronájem E-shopu za velmi výhodných podmínek. Internetový obchod s kvalitní strukturou a designem dle vašeho přání získáte již od pouhých 149 Kč měsíčně, což je na trhu prakticky bezkonkurenční cena.

Pronájem e-shopu s plnou technickou podporou

Tvorba e-shopu není jednoduchá, pakliže nejste zkušenými webmastery. I proto se rozhodně vyplatí si internetový obchod pronajmout. Za mizivou částku, která Vás jistě finančně nepoloží, získáte mimo jiné plnou technickou podporu od provozovatele, facebook obchod zdarma a další výhody. Důležité je rovněž zmínit, že prvních 15 dní od založení e-shopu Vás jeho provoz nebude stát ani korunu, v tomto období je pronájem plné verze zcela zdarma.

E-shop může výrazně zvýšit tržby firmy

Eshop rychle a snadno - to je podmínkou, kterou si dnes mnoho majitelů firem či soukromých živnostníků často klade. Zmíněný portál, který pronájem e-shopu nabízí, tuto základní podmínku beze zbytku naplňuje. Vytvoření e-shopu Vás tak nebude stát prakticky žádný čas, vše bude hotovo během jediného dne. Již od zítřka tak můžete mít vlastní e-shop, který Vám výrazně pomůže v podnikání. Je známo, že e-shopy jsou dnes mezi zákazníky stále více v módě a do budoucna tomu rozhodně nebude jinak. Investice do e-shopu a jeho pronájmu je tak zcela jistě strategicky dobrým krokem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!