verze pro tisk

Prodej ready-made společností za bezkonkurenční ceny

25. červenec 2011

Zakládání společností ( a.s, s.r.o.) je během na dlouhou trať a je nutné počítat s čekáním a vyřizováním na mnoha úřadech. Je však i snazší způsob, jak získat vlastní společnost, která za sebou nebude mít žádnou historii. Lze totiž využít prodej ready-made společností.

Ready-made s.r.o. již od 19.900 Kč

Prodej společností nabízí například společnost Scott&Weber. Ta umožňuje získat ready-made společnosti za velmi výhodných podmínek. V současné době lze například pořídit ready-made s.r.o. již od 19.900 Kč. Jedná se přitom o velmi bezpečný a pohodlný způsob, jak získat již hotovou společnost, která však nebude mít žádné předchozí závazky a historii. Tyto společnosti jsou totiž založeny čistě za účelem prodeje.

Rychlý převod majitelských práv

Všechny ready-made společnosti, které firma Scott&Weber nabízí, mají vysoce kvalitní dokumentaci, která je tvořena právníky ČAK a NKČR. Je zde záruka aktualizace listin i v budoucnu. Hlavní předností je rychlost, kterou prodej společností nabízí - rychlé nabytí majitelských práv a jednání za společnost, které je možné ihned. Dojde i k expresnímu vyřízení zápisu změn na úřadech. Všechny ready-made společnosti již mají splacen základní kapitál.

Jedinečný poměr kvality a ceny

Jak již bylo zmíněno, ceny za prodej s.r.o. a prodej akciových společností jsou velmi atraktivní. Na trhu se jedná o skutečně jedinečný poměr ceny a kvality. Čím více služeb si sjednáte, tím více slev vám firma Scott&Weber nabízí. Ceníky za prodej akciových společností a prodej s.r.o. jsou přehledné a bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Kromě prodeje ready-made společností firma Scott&Weber dále nabízí také možnosti - sídlo společnosti v atraktivních lokalitách v Praze a další služby.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tomas

sobota, 20. duben 2013
16:17

Zaujimavy clanok. Hladal som vsak virtualne sidlo pre firmu v Bratislave a nasiel som www.MojeSidlo.sk, kde ponukaju sidlo uz od 9 Eur mesacne.


posted by: Tomas [Odpovědět]