verze pro tisk

Právní a soudní překlady od zkušené agentury

22. duben 2013

Překlady z cizích jazyků do češtiny či obráceně dělají problém mnoha lidem, a to dokonce i těm, kteří se domnívají, že příslušný cizí jazyk ovládají docela dobře. Je to dáno tím, že je přeci jen značný rozdíl mezi běžnou mluvou a psaným textem, který je pro úplné pochopení daleko obtížnější. Pakliže si běžný občan potřebuje něco přeložit, nemusí se samozřejmě jednat o nějaký doslovný překlad, daleko důležitější je kvalitní překlad v případě nějakého odborného textu.

Překladatelská agentura MOUDRÝ PŘEKLAD se specializuje na soudní a právní překlady. V jejich případě je naprosto nezbytné, aby překlad byl skutečně špičkově proveden, neboť v opačném případě může snadno dojít k záměně slov, což pak vyvolá v právní praxi až nedozírné důsledky.

Reference na překladatelskou agenturu MOUDRÝ PŘEKLAD

V momentě, kdy potřebujete udělat kvalitní právní nebo soudní překlady, obraťte se na překladatelskou agenturu MOUDRÝ PŘEKLAD. Tato společnost disponuje zkušenými a odborně vzdělanými překladateli. Soudní a právní překlady zajišťuje již více než 13 let, přičemž v posledních letech spolupracuje i s významnými orgány státní správy. Namátkou lze uvést, že agentura MOUDRÝ PŘEKLAD dělala soudní a právní překlady například pro Ministerstvo financí, Ministerstvo průmyslu a obchodu a další, dále pak také třeba pro Kancelář prezidenta České republiky či slovenské instituce a orgány. Už jen této fakt potvrzuje, že překladatelská agentura MOUDRÝ PŘEKLAD nabízí skutečně špičkové služby v oblasti odborných překladů.

Pro právní a soudní překlady je přesnost naprostou nezbytností

Pro právní překlady platí dvojnásob, že musejí být zcela přesné a důkladné. Stačí si jen představit, jaký rozruch by vyvolal špatný překlad norem, kterými je Česká republika vázána v souvislosti se svým členstvím v Evropské unii. Totéž však platí také o běžné právní praxi, tedy například ve chvíli, kdy se soukromá osoba dostane do konfliktu s úřady a soudy v některé z cizích zemí.

Díky spolupráci s překladatelskou agenturou MOUDRÝ PŘEKLAD budete mít vždy jistotu, že překlady budou provedeny s naprostou precizností.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

gXVFx8KenL

pondělí, 2. červen 2014
19:57

No, četla jsem prvned dva dedly a byla to pro mě ztre1ta času, ale nechci ti nijak kazit chuť si to přečedst, každfd na to může medt jinfd ne1zor. :)


posted by: gXVFx8KenL (p75qpjqe(a)outlook.com) [Odpovědět]

FIkZCFiHv

sobota, 8. duben 2017
13:39

I tried looking at your blog in my blarrbecky and the layout doesnt seem to be correct. Might want to check it out on WAP as well as it seems most mobile phone layouts are not working with your web page.


posted by: FIkZCFiHv (kotjqf0i(a)outlook.com) [Odpovědět]