verze pro tisk

Pomoc s odbornými překlady němčiny a angličtiny

23. říjen 2012

Angličtinu nebo němčinu dnes ovládá již poměrně velké procento Čechů. Jenže problém nastává ve chvílích, kdy potřebují provést odborné překlady do angličtiny nebo němčiny. V tom případě je totiž zapotřebí umět cizí jazyky natolik kvalitně, aby se zde nevyskytovaly žádné gramatické chyby a textu šlo dokonale porozumět.

S odbornými překlady mohou mít problém i ti, kteří ovládají cizí jazyky velmi dobře

Pro překlady němčina a angličtina nejsou tolik obtížnými jazyky. Jenže i člověk, který mluví obstojně cizí řečí, může mít problém v momentě, kdy musí například v rámci svého zaměstnání provádět odborné překlady. Stačí si uvést jeden příklad. Právník, který potřebuje provést překlad právního textu do angličtiny, nemusí umět dokonale všechny právnické výrazy a tvary, které daný jazyk ve svém právním jazyce používá. V případě, že by se neobrátil na nějakého odborníka, může být vzniklý překlad docela ostudným paskvilem, kterému právníci z ciziny nebudou vůbec rozumět. Podobná, možná ještě dramatičtější situace může nastat při překladech textů lékařů ( ti si však mohou pomoci latinou).

Odborné překlady od profesionálů

Pakliže potřebujete mít dokonalé překlady textů do angličtiny či němčiny a nejste si zcela jisti tím, že je zvládnete sami, pak se raději obraťte na zkušené profesionální překladatele. Využít k tomu lze třeba odborníky ze společnosti CHICORY v.o.s., která provádí odborné překlady němčiny a angličtiny. Na zakázkách se podílí nejen špičkoví překladatelé, kteří ovládají jazyk podle daného oboru, ale také jazykoví korektoři a odborní poradci. Díky tomu jsou výsledné překlady naprosto korektní a přesné. Více informací o překladatelských službách společnosti CHICORY v.o.s. se dozvíte na jejích webových stránkách chicory.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

833unFyuDXA

pondělí, 13. červenec 2015
12:35

Read to learn at read2learn. net Lol! This website is cool. Maybe you can let me write a guest post since I awylas comment on your post.


posted by: 833unFyuDXA (8uuceaac(a)outlook.com) [Odpovědět]