verze pro tisk

Pizzerie Plzeň: Zajděte do restaurace J.Gotti

3. říjen 2015

Najít dobrou pizzerii, kde máte možnost si objednat skutečně pravou italskou pizzu, to je v Čechách mnohdy doslova nadlidský úkol. O to víc mě jako Plzeňana těší, že se u nás najde dobrá restaurace, kde umí dělat pizzu jako v Itálii. Je jí restaurace J. Gotti, která se nachází přímo v centru města, poblíž křižovatky U Práce.

Všechny druhy klasických italských pizz

Pizzerie Plzeň J. Gotti mě nadchla, a to hned z několika důvodů. Doporučil bych ji už jen proto, že nabízí více než 20 druhů pizzy, od jednoduché Margherity, přes Sicilianu až po Frutti di Mare. Křehké, tenké a nádherně křupavé těsto, bohaté obložení čerstvými ingrediencemi, přesné složení dle tradičních italských receptur – to jsou hlavní pozitiva, která jsem při konzumaci ocenil.

Pokud jste někdy ochutnali pizzu v pravé italské restauraci, pak vás J. Gotti potěší tím, že drží vysoký standard svých pokrmů. Ne vždy se to o českých „pizzeriích“ dá říci. Kromě pizzy navíc nabízí celou řadu dalších jihoevropských jídel, od rizota až po všemožné variace těstovin. Nechybí ani poctivé zákusky. Na závěr si pak můžete dopřát lahodnou italskou kávu Segafredo.

Jídlo si můžete nechat dovézt domů či do práce

Restaurace vám doveze jídlo až do domu, pokud ji zrovna nemáte čas navštívit. Rozvoz jídel v Plzni funguje s dopravou zdarma, takže platíte pouze za to, co jste si objednali. Pizza Plzeň rozvoz zdarma garantuje i do blízkých obcí v okolí západočeské metropole, do vzdálenějších míst pak za mírný poplatek. Z vlastní zkušenosti jsem se přesvědčil, že rozvoz je rychlý, jídlo máte doma nejpozději do hodiny. Navíc jej dostanete teplé, což také u mnoha rozvozů není samozřejmostí.

Objednávky domů provedete snadno online

Takže si pravou italskou pizzu můžete dopřát v nejvyšší kvalitě jak přímo v restauraci, tak i v pohodlí domova. Objednávky rozvozu přijímá restaurace online nebo po telefonu, kdy stačí zavolat na číslo 607 130 130. V rámci rozvozu pizzy dostanete kupon. Pokud nasbíráte 10 kuponů, máte nárok na 1 pizzu zcela zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!