verze pro tisk

Odstraňování graffiti z fasád domů či karoserií automobilů

12. říjen 2011

Někteří lidé si neváží majetku druhých a úmyslně jej poškozují. Nejčastěji je to vidět v podobě tzv. graffiti, tedy „maleb“, které hyzdí fasády domů či jiných objektů, ale také se objevují například i na osobních automobilech. Tito vandalové si přitom neuvědomují, že odstranění graffiti je velmi náročnou prací, je potřeba využít speciálních přípravků. Běžné čistící prostředky jsou totiž málo účinné.

Pokud se i vy dostanete do situace, kdy musíte z fasády svého domu odstranit graffiti či podobné výtvory, pak je nejjednodušší pozvat si odbornou firmu, která vlastní účinné přípravky na čištění fasád a je schopna rychle a bez větších potíží uvést zeď do původního vzhledu.

Čištění fasád domů, výtahů i karoserií vozů

Čištění fasád nabízí kupříkladu společnost AXIOM REAL s.r.o. Tato firma je schopna vyčistit prakticky všechny povrchy - zdi domů, dveře, garážová vrata, výtahy či karoserie vozidel. Používá k tomu odstraňovače, které neporušují původní povrch. V případě, že nedojde k perfektnímu vyčištění povrchu, pak zákazník nic neplatí.

Antigraffiti nátěry

Proti graffiti se dá i bojovat. Slouží k tomu speciální preventivní antigraffiti nátěry, díky nimž se dají sprejerské výtvory následně odstranit velmi snadno. Tyto nátěry zmíněná firma rovněž svým zákazníkům nabízí.

Nonstop servis

Společnost AXIOM REAL spol. s.r.o. má nonstop servis, je tedy možné jejích služeb využít kdykoliv. Odstranění graffiti je schopna praktikovat do 12 hodin od nahlášení.

Čištění fasád není jednoduchou záležitostí. I proto bychom si na tuto práci měli pozvat odborníky, kteří disponují kvalitními čistícími prostředky. Pokud se do čištění pustíme neodborně, pak může snadno dojít k trvalému poničení fasády objektu či karoserie vozu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!