verze pro tisk

Nakupování elektroniky přes internet je výhodné

12. říjen 2011

Potřebujete si pořídit novou elektroniku do domácnosti? Pak je zbytečné chodit nakupovat do běžných nákupních center a obchodů. Ty totiž zdaleka nemohou nabídnout tak dobré ceny, za jaké se dá elektronika pořídit na internetu. Navíc Vás nákup ve městě bude stát zbytečně moc drahocenného času.

Prodej elektroniky přes internet, zejména pak prodej notebooků či prodej počítačů, je na výrazném vzestupu. Lidé si již zvykli běžně nakupovat takovéto zboží přes eshopy. Má to několik výhod. V první řadě jde o cenu, pozitivem je i to, že si zboží můžeme vybrat z pohodlí našeho bytu, aniž bychom museli někam cestovat. Nákup dorazí během několika hodin přímo k nám domů.

Eshop s elektronikou

Již od roku 2005 funguje internetové nákupní centrum itek.cz. To se zaměřuje právě na prodej elektroniky. Mezi nejprodávanější zboží patří notebooky, počítačové sestavy, chladničky, fotoaparáty či v poslední době velmi populární mobilní telefony pro seniory.

K nákupu dostanete dárek zdarma

Itek.cz je postaven na nízkých cenách. U vybraných produktů navíc zákazníci obdrží pěkný dárek zdarma. Neplatí se nic ani za dopravu, k ceně zboží se přičítá jen jednorázový expediční poplatek, který činí 75 Kč bez ohledu na počet balíků, které si necháváte doručit. Kromě dodání zboží na určenou adresu je možné si elektroniku vyzvednout také na jednom ze 13 odběrných míst, která jsou rozmístěna po celé České republice.

Doručení již během druhého dne

Při objednání zboží do 19:00 hodin Vám bude elektronika z eshopu itek.cz doručena již během následujícího dne, doprava je doručována ve večerních hodinách mezi 17:00 až 20:00.

Itek.cz má velké zásoby zboží, celkem je na skladě více než 125.000 produktů, veškeré zboží je možné si zakoupit i na splátky. O tom, že internetové nákupní centrum itek.cz patří mezi nejoblíbenější eshopy, není pochyb. Koneckonců to dokazuje i pozitivní hodnocení obchodu na nákupním serveru Heureka.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZLJdk8pplPMt

úterý, 3. červen 2014
21:54

It's lunch time for me now & looking at these food pitrecus make me feel more hungry! I like the nasi tumpang & nasi lemak! When I was young, once a while, we would buy ayam percik from The Store & when I googled for the recipes, they didn't look like what I used to have. Oh by the way, just refer someone to your kedai runcit for the cute hokkaido cupcake liners. Her name is Rachel.Have a nice day!


posted by: ZLJdk8pplPMt (68e6ef1u9(a)outlook.com) [Odpovědět]

Daniel

čtvrtek, 10. červenec 2014
16:42

Nakupování elektroniky přes internet je opravdu lepší než lítat po obchodech. Ušetří nám to mnoho času a taky peněz. Na internetu seženeme elektniku levnější a ušetříme také za benzín, který spotřebujeme po cestě do obchodu. Já osobně nakupuju nejraději přes www.booth.cz. Kupoval jsem tam už více věcí a jsem spokojený. Ušetří mi to čas a hlavně peníze.


posted by: Daniel (fajnsmejk-gurman(a)seznam.cz) [Odpovědět]

wc9u6hPZXIe

sobota, 14. květen 2016
10:18

Vandermark passes through town pedcoriially and I caught him one time. I thought I'd like him because I do quite like Hamid Drake who has payed with him in the past. The show was good but didn't really do it for me. Can't say why. And that was a while back, so maybe a fresh look is in order!


posted by: wc9u6hPZXIe (rld0bv90ng(a)outlook.com) [Odpovědět]