verze pro tisk

Maziva a motorové oleje TOTAL

19. listopad 2011

V České republice existuje několik velkých společností, které se soustřeďují na distribuci a prodej olejů, maziv, kapalin a dalších produktů, které jsou nutné pro provoz motorových vozidel či různých průmyslových strojů. Při výběru, jaké značce dát přednost, je důležité dbát především na kvalitu těchto produktů. Pokud bychom do svého vozidla totiž používali například nekvalitní motorové oleje či maziva, pak by se výrazně zhoršovala spolehlivost motoru a rovněž by došlo k jeho rychlejšímu opotřebení. Proto je dobré si najít kvalitního distributora či prodejce.

Produkty od firmy NOVAKOIL

Jednou z firem, která se specializuje na klasická či plastická maziva, BIO oleje, motorové oleje a další související produkty, je firma NOVAKOIL, která na našem trhu působí od roku 2007. Jedná se o maloobchodního i velkoobchodního dodavatele produktů ropného koncernu TOTAL, který produkuje značky ELF, TOTAL či FINA. Jedná se o maziva a motorové oleje vysoké kvality, která se hodí do všech typů motorových vozidel pro silniční dopravu i pro průmyslové stroje, u nichž je potřeba vysokých výkonů. A právě produkty od společnosti NOVAKOIL zajistí, že motor automobilu či stroje bude pracovat tak, jak uvádí výrobce, bude mít dlouhou životnost a bude na něj spolehnutí.

Kromě maziv a motorových olejů firma NOVAKOIL nabízí do velkoobchodní i maloobchodní sítě například také brzdové kapaliny, směsi do vstřikovačů či další speciální kapaliny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!