verze pro tisk

Levné ubytování Plzeň a okolí: ubytovna Dýšina

15. prosinec 2014

Sháníte pro sebe či své zaměstnance levné ubytování v Plzni a jejím okolí? Pak vás jistě zaujme možnost zajistit si kvalitní nocleh v ubytovně Dýšina.

Dýšina je malou obcí, která se nachází jen několik kilometrů od centra západočeské metropole. O ubytovny v Plzni je tradičně velký zájem, neboť zde pracuje mnoho přespolních dělníků a zaměstnanců. Právě hlavně dělníci si nemohou dovolit pronájem pokoje v hotelu, kde by je noc vyšla přes 500 Kč, mnohde i více. Ubytovna v Plzni – Dýšině je tak pro ně tou pravou volbou.

Nejlevnější ubytovna na Plzeňsku

Za jeden den pobytu v této ubytovně nedáte více jak 200 Kč. Platí přitom, že čím delší zde bude váš pobyt, tím méně peněz budete v přepočtu za jeden den platit. Při ubytování v délce několika týdnů už může denní pronájem lůžka činit pouhých 130 Kč denně. Ubytovna v Dýšině se díky tomu řadí k vůbec nejlevnějším v celém Plzeňském kraji.

Nízká cena ubytování ale rozhodně není jediným důvodem, proč zvolit právě tuto ubytovnu. Jde o velmi útulně zařízený objekt v poklidné části Dýšiny. Budete zde mít potřebný klid na odpočinek po náročných pracovních dnech.

Vynikající dopravní dostupnost do centra Plzně

Dýšina se může pochlubit i výbornou dopravní dostupností. Do Plzně odtud jezdí MHD, nedaleko obce je také vlaková stanice. Během pár minut se z Dýšiny dostanete na dálnici D1, odkud můžete vyrazit směrem na Prahu či na Rozvadov.

Čisté a útulně zařízené prostory

K dispozici jsou vám dvou a třílůžkové pokoje. Každé patro má společné toalety a sprchy, v objektu se dále nachází společenská místnost. Úklid je zajištěn, provádí se denně. Ubytovna je neustále střežena, takže se nemusíte bát, že by se do objektu dostal někdo cizí, kdo zde nemá co dělat.

Této ubytovny v Plzni, respektive v jejím okolí, využívají nejen přespolní zaměstnanci a dělníci, kteří v Plzni po nějaký čas pracují. Ubytovat se zde můžete samozřejmě i v případě, že do Plzně přijedete z jiných důvodů, například za poznáním zdejších krás, za kulturou či sportem. Vězte, že levnější ubytovny v Plzni najdete jen stěží.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Štefan

středa, 11. květen 2016
18:38

Dobrý den.
Na tuto nabídku musím reagovat.
Dle recenze jsem velice překvapen? Nádherné prostředí, možnost využití sportovního dne, velice bezpečně misto pro ochranu majetku a co nejvíce kvótu ji je , lidová cena pro pracující. Velice brzo budu využívat tuto službu neboť mam nasmlouvanou praci v Rokycanech . Doufám jen že tam bude volný pokoj ??? Asi ne ???


posted by: Štefan (stefan.dano4(a)seznam.cz) [Odpovědět]