verze pro tisk

Lahodné čaje pro zahřátí

22. říjen 2011

Černý čaj patří mezi velmi oblíbené čaje. Je to typický evropský nápoj. Naše sypané čaje si Vás získají díky své jedinečné vůni. Černý čaj obsahuje více kofeinu než ostatní čaje a tudíž je dokonale oxidovaný. Proto nás také snadno dostane z únavy a dodá nám potřebou energii a vitamíny. Pití černého čaje je velmi zdravé a pomáhá nám na spousty zdravotních problémů. Má například velmi dobré účinky na funkci mozku. Společná studie provedená experty z Norska a Velké Británie dokázala, že pití čaje každý den může vést ke zlepšení kognitivní funkce u starších lidí.

Čajové speciality

Pokud chcete ochutnat něco speciálního, vyzkoušejte naše výborné bílé a kvetoucí čaje ze všech koutů světa. Bílé čaje jsou typické svou jemnou chutí, která uchvátí každého labužníka. S kvetoucími čaji si nejen vychutnáte jejich lahodnou chuť, ale ještě Vám vykouzlí ve Vašem šálku čaje úžasnou podívanou.

Čaj ať už černý, zelený, nebo ovocný pomáhá posilovat náš organismus a dodává nám potřebnou energii pro každý den. Pitím čaje si nejenom vychutnáme příjemné chvíle, ale uděláme něco i pro naše zdraví. Společnost Oxalis nabízí kvalitní zdravé a nezávadné sypané čaje, které pocházejí jen z těch nejlepších plantáží.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!