verze pro tisk

Kvalitní obalové materiály

24. říjen 2011

Pokud hledáte kvalitní obaly pro Vaši domácnost nebo Vaši firmu, zkuste navštívit naše webové stránky Šťastný a spol. a podívejte se na naši širokou nabídku obalových materiálů. U nás naleznete nabídku všech možných obalových materiálů, jako jsou lepicí pásky, krabice a obaly.

Pokud hledáte kvalitní kartonové krabice, navštivte naše stránky a podívejte se na naši nabídku. Máme zde pro Vás připravené krabice různých velikostí a tvarů, vyrobené z kvalitních materiálů. Na naše kartonové krabice se můžete spolehnout a navíc mají velepříznivé ceny.

Vše, co potřebujete

Ke každé krabici, a nejen k ní se Vám budou hodit lepicí pásky. U nás naleznete jak klasické lepicí pásky, které znáte z obchodů tak i oboustranné a krepové lepicí pásky. Jak vybrat správnou lepicí pásku? Lepicí pásky se liší hlavně v materiálu, ze kterého jsou vyrobené. Každá lepicí páska má jinou odolnost. To poznáte podle jejich označení, na které se musíte soustředit.

Všechny tyto obaly, a ještě mnohem víc, naleznete na našich stránkách Šťastný a spol., kde jsou obalové materiály všech druhů, od lepenek až po velké kartonové krabice, rozdělené přehledně do kategorií, aby Vám nic nebránilo ve spokojeném nákupu. Při objednání více kusů na vás čekají také velmi lákavé slevy. S námi ušetříte nejen své peníze ale i čas, protože vše co potřebujete, naleznete na jednom místě.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!