verze pro tisk

Ke zvládnutí anglického jazyka je potřeba se hodně zaměřit na frázová slovesa

20. říjen 2012

Bez znalosti cizích jazyků se dnes prakticky neobejdeme. Nejde jen o to, že se bez nich nedomluvíme v cizině, když jedeme na dovolenou, cizí jazyky jsou dnes vyžadovány také drtivou většinou zaměstnavatelů, nebo mnohé firmy dnes mají zahraniční vlastníky a komunikace v cizím jazyce je tudíž nezbytná.

Zdaleka nejrozšířenějším cizím jazykem, který se dnes učí v tuzemských školách, je angličtina. Pomocí ní se dá dorozumět prakticky na celém světě. Angličtina je tudíž právem považována za světový jazyk. Dnešní školáci se jí učí již od útlého dětství a proto s tímto jazykem nemají v dospělosti problémy. Hůře jsou na tom lidé, kteří vyrostli za minulého režimu, těm dělá angličtina mnohem více problémů. Naučit se však dá, a to třeba i pomocí online výuky.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny online je v posledních letech stále populárnější metodou. Studenti nemusejí pravidelně navštěvovat jazykovou školu, což je pro mnohé výrazná úleva. Časová náročnost výuky angličtiny online je mnohem menší, přesto se jedná o velmi efektivní způsob. Anglický jazyk se tímto způsobem dá ovládnout poměrně rychle a přitom kvalitně.

Frázová slovesa v angličtině

Největší problémy studentům tradičně dělají anglická frázová slovesa. Jde o ustálená slovní spojení, která vytvářejí jiný význam nežli slova samotná. Právě proto se frázová slovesa člověk musí naučit, nejde je jen logicky odvozovat. Použití frázových sloves je přitom v angličtině velmi časté, bez jejich znalosti se člověk dorozumí mnohem obtížněji.

Při výuce angličtiny online se proto klade velký důraz právě i na frázová slovesa. Mnozí studenti jejich znalost podceňují a pak se diví, že nerozumí rodilým mluvčím či psaným textům. Dá se říci, že frázová slovesa jsou jedním ze základů, které je potřeba se pro dokonalou znalost angličtiny naučit. Výuka angličtiny online vám v tomto směru může vydatně pomoci.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

KXSy34DZfb

pondělí, 13. červenec 2015
14:54

jo soličko sem zvle1dl akore1t na kotelně, ale pokud budeš medt ze1jem o kamponěra, tak dej vědět, re1d se podedve1m i ven....vlku s propagandou už che1pu....ale jine1 věc, pokud se1m Hfdsek řek, že tu svou cestu dote1h jen na dvě de9lky (dnes slaňe1k Ne1skoku a ne1stup Holube1če), tak proč tvrdedš, že ten průlez tou jeskyned a vfdlez z okovů patřed k tomu????asu


posted by: KXSy34DZfb (y7zfpjz0p5h(a)outlook.com) [Odpovědět]