verze pro tisk

Haly a sklady k pronájmu

22. srpen 2011

Podnikáte a k provozování společnosti hledáte vhodné prostory ke skladování? Pak nezoufejte, pokud jste si ještě žádné sklady nenašli. Společnost Cushman & Wakefield nabízí pronájem skladů a hal po celé České republice, a to za velmi příznivých podmínek.

Haly a sklady různých velikostí

Pronájem haly se vyplatí. Pokud totiž vlastníte pouze menší firmu, které by se nevyplatilo si pořizovat vlastní sklad za velkou sumu peněz, je pronájem skladů daleko lepším řešením. Haly a sklady, které k pronájmu poskytuje zaběhlá společnost Cushman & Wakefield, jsou v různých velikostech. Dají se tak pořídit jak menší skladové prostory, určené spíše pro menší podniky a provozy, tak i velké sklady, které uspokojí i velké firmy.

Pronájem hal a skladů dle regionu

Společnost Cushman & Wakefield, která nabízí pronájem hal, existuje již od roku 1917. Kromě České republiky dnes pronajímá haly a sklady ve více jak 50 zemích na světě. S pronájmem průmyslových hal a skladů tak má velmi bohaté zkušenosti. V případě, že hledáte sklady přímo v určité lokalitě v republice, například sklady Brno či sklady Plzeň, pak určitě v nabídce společnosti Cushman & Wakefield naleznete požadované prostory ke skladování, které Vám zjednoduší podnikání.

Bez dobrého a dostatečně velkého skladu by mnoho firem prakticky ani nemohlo fungovat. Zejména průmyslové podniky sklady a haly akutně potřebují ke své činnosti. Společnost Cushman & Wakefield Vám pomůže najít vhodný prostory ke skladování. Více informací lze nalézt na webových stránkách společnosti Cushman & Wakefield - czech-industrial.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!