verze pro tisk

Gastronomické vybavení pro restaurace a bary

27. červen 2011

Pokud jste provozovateli restaurace, baru či jiného obdobného podniku, pak jistě dobře víte, že v tomto byznysu není dobré spoléhat jen na kvalitní personál a dobrá jídla a nápoje. Je také nutné investovat peníze do kvalitního zařízení podniku, včetně gastronomického vybavení.

Domácí i zahraniční gastro vybavení

Gastro zařízení se dá nyní pořídit v internetovém obchodě společnosti Gastro Novotný. Tato firma funguje jako prodejce gastro vybavení na českém trhu již od roku 1996. Za tuto dobu si získala značné renomé, neboť prodává velmi kvalitní gastronomické vybavení, z domácí i zahraniční produkce.

Firma Gastro Novotný nabízí mimo jiné třeba porcelán ( silnostěnný i tenkostěnný), sklo, příbory či gastronomické produkty z umělé hmoty, jako jsou kupříkladu obalový materiál či nádobí. Dále si v eshopu společnosti Gastro Novotný můžete pro svoji restauraci či bar zakoupit také pěkné ubrusy, doplňky pro stolování či na bar.

Projektace, montáž a dodávka kuchyňského zařízení

Kromě gastro vybavení společnost Gastro Novotný projektuje, montuje a dodává velkoplošná kuchyňská zařízení, tedy například konvektomaty, dřezy, fritézy apod.

Gastronomické vybavení je jednou z důležitých složek pro Vaši restauraci. Bez pořádných příborů, sklenic a nádobí totiž i ten nejlepší personál ( kuchaři a servírky) budou nanic. Naopak, pokud investujete do kvalitního gastro zařízení, pak máte velkou šanci se na trhu se svým podnikem prosadit a mít spoustu spokojených zákazníků, kteří se budou rádi vracet a oceňovat Vaši profesionalitu a pohodlí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!