verze pro tisk

Elektro CAD systém pro podporu konstrukčních procesů

19. březen 2014

Mnohá zařízení, která jsou využívána ve firmách, dnes obsahují velké množství elektrických systémů. Aby provoz celého systému byl efektivní a co nejjednodušší, je vhodné používat software, který zjednodušuje navrhování jednotlivých elektrických systémů. Právě k tomuto účelu slouží Elektro CAD systém, která na tuzemském trhu nabízí společnost 3E Praha.

Firma 3E Praha svým zákazníkům zajišťuje dodávky CAD systémů, ale takéPDM či CAM systémů, a to i s příslušnou technickou podporou. Jde o systémy, které jsou užitečné pro velké společnosti, ale i do menších či středně velkých firem.

Elektro CAD Solidworks

Elektro CAD Solidworks je konkrétně produktem, který slouží ke zjednodušení navrhování elektrických systémů, a to díky technologicky vyspělým nástrojům. Využívá také databázi součástek. Velkou výhodou systému je možnost integrace 2D schémat a 3D modelů v reálném čase. Díky systému jako je Elektro CAD Solidworks, mají zjednodušenou práci všichni elektrotechnici a také strojaři.

Společnost 3E Praha nabízí i další konstrukční systémy, které jsou užitečné v oblasti strojírenství a zjednodušují práci, a to včetně výrobních dokumentací apod. Jde kupříkladu o aplikaci SketchUP.

Kde získat informace o konstrukčních systémech

Více informací získáte na webových stránkách 3epraha.cz. Na nich se dozvíte nejen o tom, jaké vlastnosti má konstrukční systém Solidworks, SketchUP, Surfcam a další, ale i to, jaké jsou jejich hlavní přednosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!