verze pro tisk

Chiptuning umožňuje zvýšit výkon motoru vašeho vozidla

19. listopad 2011

Milovníky rychlých automobilů jistě nepřekvapí pojem CHIPTUNING. Co se pod tímto slovem skrývá a proč je vhodné si chiptuning svého automobilu nechat provést, jsou otázky, na něž Vám odpoví následující řádky.

Výrobci aut nestavují motory vozidel tak, že nefungují na maximální výkon. Je to dáno mimo jiné tím, že v každé zemi jsou jiné podmínky pro užívání motorových vozidel, liší se v nich zákony o silničním provozu. Proto výrobci u všech aut nastavují vyladění motorů vozidel stejně.

Co vše získáme chiptuningem

Chiptuning slouží k tomu, aby byl výkon motoru navýšen na maximální možnou míru. Jedná se o úpravu řídící jednotky. Tím, že si majitel vozidla nechá v servisu provést chiptuning, dopřeje svému autu výrazné navýšení výkonu a točivého momentu motoru, a to až o 35 procent.

Chiptuning však v sobě nese i další výhody. Díky tomu, že si necháme motor vozidla seřídit přesně na míru, snížíme i spotřebu paliva. Uvádí se, že chip tuning může přispět ke snížení spotřeby až o 15%. Vozidlo bude mít navíc lepší zrychlení a akceleraci, neboť dojde k optimalizaci vlastností motoru.

Chiptuning se často doporučuje v případě, že motor vozidla výrazně ztrácí na svém výkonu, což se dá očekávat zejména u starších motorů. Tím, že náš vůz podstoupí chiptuning, dojde k tomu, že motor bude pracovat tak, jak jsme byli zvyklí v době, kdy byl vůz zcela nový, ba možná ještě lépe.

Maxpower car modification, s.r.o.

Diagnostika aut a provedení chiptuningu jsou doménami společnosti Maxpower car modification, s.r.o. Jedná se o firmu, která provádí chiptuning mnoha značek automobilů - chiptuning ŠKODA, chiptuning RENAULT a další. Firma poskytuje dvouletou záruku na hardware, dále pak doživotní záruku na modifikovaný software a půlroční diagnostický servis zdarma. Společnost Maxpower funguje již 11 let, a to bez jakýchkoliv reklamací. Zakládá si na profesionálním individuálním přístupu ke svým klientům.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

xTfwkVl1

středa, 4. červen 2014
03:52

You have made great points in this acitrle and you've presented them in a great format that is easy to read and understand. This is brain-stimulating and thought-provoking material. This kind of writing is unique.


posted by: xTfwkVl1 (l3boewhr4h(a)outlook.com) [Odpovědět]