verze pro tisk

České energetické centrum

28. září 2012

Obchod s energiemi prodělal v posledních zhruba pěti letech razantní vývoj. Díky uvolnění trhu došlo ke vzniku nových firem, které se začaly zabývat dodávkami energií do domácností i firem. Díky rostoucí konkurenci dnes mají zákazníci možnost vybrat si svého dodavatele energií podle několika měřítek. Těmi nejvýznamnějšími faktory, které ovlivňují volbu dodavatele energií, jsou samozřejmě cena a také kvalita poskytovaných služeb.

Co nabízí České energetické centrum

Jednou ze společností, která se zabývá dodávkami energií do českých domácností, je České energetické centrum. Tato společnost nabízí dodávky plynu i elektrické energie. Jedná se o společnost, která si zakládá na maximálně osobním přístupu ke svým klientům, což mnozí zákazníci dosud kritizovali u mnoha jiných dodavatelů energií.

Čím Energetické centrum dokáže oslovit své zákazníky

Energetické centrum svým klientům poskytuje komplexní služby nejen v oblasti dodávek elektrické energie a zemního plynu, nabízí také poradenství v oblasti energeticky, čímž se dosti výrazně odlišuje od konkurenčních subjektů. Jedním z hesel, kterými se České energetické centrum snaží řídit, je to, že „Obchod je to, co vás zajímá“. Snahou firmy není za každých okolností „vytřískat“ z klientů co nejvíce peněz a přitom šidit své služby, je tomu přesně naopak. Zaměstnanci společnosti Energetické centrum se snaží pomáhat zákazníkům řešit jejich problémy, najít společně s nimi nejvýhodnější řešení v oblasti dodávek elektrické energie a zemního plynu. Že je tento přístup správný a zákazníky oceňovaný, jen potvrzují poslední údaje. Celkový počet domácností, které si zvolili České energetické centrum, již dosáhl hranice 125 tisíc, jen v létě letošního roku si přitom služby této společnosti zvolilo více než 6 tisíc nových klientů.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

admin

čtvrtek, 8. listopad 2012
20:41

admin

Pěkné srovnání také najdete na http://www.zmenadodavatelu.cz/plyn/ - kompletní srování dodavatelů energie.


posted by: admin (potucekj(a)post.cz) [Odpovědět]

e1z7vSetMNf

pondělí, 13. červenec 2015
08:09

Many things can cause HA(headaches) .being detraydhed, lack of food, stress, a pinch nerve.I found that nothing helped me.I had severe HA and backaches for 2years. Seeing a chiropractor 2-3times a wk, taking too much Tylenol etc. Everything was a temporary fix. The pain would go away and then come back in a couple of hoursThen a friend told me about Himalayan Goji Juice. Drinking 4oz of juice a day my HA/backaches were gone in 2mos . I am firm believer in the Himalayan Goji Juice for any kind of pain!!!See site for more info


posted by: e1z7vSetMNf (k9ql4r9t(a)outlook.com) [Odpovědět]