verze pro tisk

Bomar- přední výrobce pásových pil a pilových pásů

29. červenec 2011

Že jste ještě nikdy neslyšeli o značkách Bomar či Pilous? Pak jste asi nikdy nepracovali s kovovými předměty, respektive jste do nich neprováděli různé zářezy apod. Právě značky Bomar a Pilous totiž představují špičku v oblasti produkce pásových pil a pilových pásů.

Pilové pásy a pásové pily Bomar se využívají v mnoha provozech

Lidé, kteří jsou zaměstnáni jako truhláři, elektromechanici či například automechanici, však o těchto značkách již jistě nejednou slyšeli. Vždyť pásové pily a pilové pásy Bomar ( a potažmo i Pilous) jsou dnes používány v mnoha tuzemských provozovnách a továrnách.

Jejich uživatelé totiž dobře vědí, že na tyto pásové pily se dá vždy spolehnout a mají jistotu, že řezy, které budou vykovány pilovým pásem Bomar, budou vždy přesné a dokonale hladké.

Je také pravdou, že tyto pásové pily jsou velmi oblíbené i proto, že se dají dnes už velmi snadno pořídit, vždyť už existují i specializované internetové obchody, které právě pásové pily a pilové pásy Bomar a Pilous prodávají. Jakmile se při práci stane, že se například poničí pilové pásy, během několika hodin je možné si nechat doručit zcela nové a plně funkční.

Příjemné ceny nových pásových pil a pilových pásů

Pásové pily a pilové pásy Bomar dnes v poměru cena/výkon příjemně překvapí každého, kdo má stroje tohoto typu zájem.

Kam dál? Použití pásové pily

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

DkoUwvHyt33g

středa, 4. červen 2014
02:36

Walking in the preesnce of giants here. Cool thinking all around!


posted by: DkoUwvHyt33g (sclxxwrv(a)outlook.com) [Odpovědět]