verze pro tisk

Blíží se volby do krajů a do Senátu

29. září 2012

Jak jste již jistě zaregistrovali, ve dnech 12. a 13. října se uskuteční Krajské volby 2012. Současně také ve třetině okrsků budou voliči vybírat také své zástupce pro Senát. Krajští zastupitelé na základě těchto voleb získají mandát na následující čtyři roky, noví senátoři pak do lavic usednou na dobu šesti let. Přestože volby obecně příliš nelákají, vzhledem k aktuální politické situaci je rozhodně dobré využít svého práva a jít zvolit své zastupitele.

Voleb do Senátu i krajů se zúčastní i Občanská demokratická strana

Krajských i senátních voleb 2012 se už tradičně zúčastní také pravicová politická strana ODS - Občanská demokratická strana. Tato strana má své pevné jádro voličů, nicméně svými aktuálními tématy, mezi něž patří třeba nezaměstnanost, boj s korupcí a mnohá regionální témata, jistě osloví i mnoho voličů, kteří doposud dávali přednost jiným stranám, nebo se dokonce voleb v minulých letech odmítali zúčastnit. Je každého věc, zda Krajské volby 2012 a volby do Senátu PS PČR bude ignorovat, nicméně pravdou je, že možnost volit si své zástupce do krajů a Senátu jsou jedněmi z mála reálných možností, jak ovlivnit situaci v ČR.

Pro volby do Senátu a krajské volby ODS nominovala vesměs zkušené politiky, což je vidět zejména na předních místech kandidátek do krajských voleb. Tito lidé jsou zárukou, že snahy o splnění předvolebních témat a slibů nepřijdou vniveč.

Kde najít informace o kandidátech a programu ODS

O aktuálních tématech, s nimiž jdou kandidáti ODS do voleb, se můžete dozvědět podrobné informace na webových stránkách ods.cz. Na webu najdete také kompletní výčet jednotlivých kandidátů, kteří jsou ODS nominováni pro Krajské volby 2012 a volby do Senátu PS PČR. Tak neváhejte a přečtěte si program, s nímž jde ODS do boje. A za čtrnáct dní nezapomeňte jít volit.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!